Location

Adres Kayhan Mah Mimar Sinan Caddesi No:32/D Pamukkale-Denizli

phone

Telefon 0 258 211 50 40


Hizmetlerimiz

blog-1

OTELİMİZDE MİNİK DOSTLARIMIZ İÇİN ;KAPALI ,KAMERA SİSTEMİYLE CANLI İZLENEBİLEN ODALARIMIZ ,SIRALI PADOKLAR ,BAHÇELİ PADOKLAR VARDIR. HER KÖPEK TEK TEK KENDİ PADOĞUNDA KALIR.ZİYARET SAATLERİ KIŞIN 09.30 İLA 16.00 YAZIN 09.00 İLA 17.00 SAATLERİ ARASINDADIR. BUNUN DIŞINDA KESİNLİKLE MÜŞTERİ KABUL EDİLMEZ. EGE KÖPEK ÇİFTLİĞİNDE PADOKLAR HAVALANDIRMALI VE ISITMALI DEZENFEKTANLIDIR. SÜREKLİ VETERİNER KONTROLÜNDEDİR. KONUKLARIMIZ GÜNDE 2-3 KEZ ÖZEL OYUN ALANIMIZDA SERBESTÇE GEZDİRİLMEKTEDİRLER. AŞILARI TAMAM OLMAYAN (Karma, Kuduz, Corona, Bordotella) ve ANTİPARAZİTER İLAÇ UYGULAMALARI YAPILMAMIŞ KÖPEKLERİNİZ OTELİMİZE KABUL EDİLMEZLER. AYRICA KEDİLERİNİZ İÇİN DE ODALARIMIZ VARDIR. Gelmeden önce lütfen TELEFONLA randevu alınız karnenizi de getirmeyi unutmayınız. ÜCRET KARŞILIĞI (SORUNUZ) KEDİ KÖPEKLERİNİZ EVDEN ALINIP EVİNİZE TESLİM EDİLİR..ÜCRETLENDİRME 24 SAAT ESASINA GÖRE UYGULANIR.
OTELE GİRİŞ YAPARKEN UYULMASI GEREKEN BELLİ BAŞLI KURALLAR: .KONUKLARIMIZIN VE ÇEVRENİN RAHATSIZ EDİLMEMESİ İÇİN BELİRTİLEN SAATLER DIŞINDA ZİYARET UYGUN DEĞİLDİR ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZI UMUYORUZ.
KÖPEĞİNİZİN TÜM AŞILARI EKSİKSİZ OLMALI, YANINIZDA AŞI KARNESİNİ GETİRMELİSİNİZ. EĞER KÖPEĞİNİZİN BESLENME ALIŞKANLIĞI FARKLI İSE YEDİĞİ MAMAYI GELİRKEN YANINIZDA GETİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. AŞIRI AGRESİF KÖPEKLER, SARA, ASTIM GİBİ KRONİK HASTALIKLARI OLAN KÖPEKLER VE KIZGINLIK DÖNEMİNE GİRMİŞ KÖPEKLER OTELE KABUL EDİLMEZLER.

Ege Köpek evi köpeğinizi en uygun koşullarda barındırır.

KUAFÖRLÜK HİZMETLERİ VE BANYO

Ege Köpek evi köpeğinize uygun şampuan ile banyosunu yaptırır.

KÖPEK EĞİTİMİ

Ege Köpek Evi Köpeğinizin eğitimi, onunla yaşamının sonuna dek kullanabileceğiniz bir iletişim kurma biçimi yani ortak bir dil geliştirmenin en temel yoludur. Pozitif eğitim yöntemleri ile oluşturulan bu güvenli ilişki, sadece köpeğinizle olan özel ilişkinizi güçlendirmekle kalmayacak, birlikte paylaştığınız ortak yaşamın kalitesini de arttırakacaktır. Köpek Eğitimi bir ilişkidir ve tıpkı tüm ilişkiler gibi pek çok yinelemeve uygulamalarla sürdürülmesi gereklidir. Bir köpek yaşamı boyunca öğrenme yeteneğine sahip olduğu için eğitimin belirlenmiş bir başlangıcı ya da sonu yoktur. Yani köpeğiniz her gün yeni bir şeyler öğrenebilir ve bu eğitimin içinde yer alabilmek köpek sahibi olmanın en keyif verici yönlerindendir. O halde biz buradayız..

Temel itaat Egitimi;

 • Sol diz hiza yürür.
 • Sağa sola deri döner.
 • Otur, bekle.
 • Yat, bekle.
 • Yabancının yanına gitmemek.

ileri itaat Egitimi;

 • Temel İtaat Eğitim de ki verilen tüm komutları uzaktan, yakından uygulama.

Koruma (Bodyguard) Egitimi;

 • Hamle durumunda saldır.
 • Komutla saldır.
 • Komutlar durdurma.
 • Alan koruma.

Davranış Bozuklukları Terapisi

Davranış bozuklukları sergileyen köpeklere uygulanan bir eğitim çeşididir;
 • Aşırı saldırganlık
 • Korkaklık
 • Anksiyete bozukluğu
 • Eşya parçalama

Tuvalet Egitimi

Önemli: Unutmayın ki yanlış verilecek olan köpek eğitimi geri dönülmesi imkansız sonuçlar doğurabilir.

Köpek Türleri: alman kurdu rottweiler golden retriever alman çoban köpeği (k9) terrier amerikan pitbull dogo argentino doberman. Cocker av köpeği akbaş pointer kelpie beagle eskimo entlebucher fransız bulldog grönland hovawart ingiliz cocker. Spaniel jack russell terrier dogo arjantin labrador retriever landseer maremma çoban köpeği mudi pakingese peru tüysüz köpeği poodle kaniş. Pug pumi samoyed slovak tchouvatch staffordshire bull terrier weimaraner west highland white terrier yorkshire terrier.